7 dni do meczu z Arką Gdynia

Ćwierćfinał Pucharu Polski zbliża się wielkimi krokami! W środę 25 października gramy u siebie z Arką Gdynia. To pierwszy mecz Chrobrego Głogów na tym etapie rozgrywek od czasów historycznego sezonu (1979/1980), który zakończyliśmy na półfinale! Dla większości z nas ten legendarny sezon to głównie zdjęcia, opisy czy historie opowiadane przez starszych. Teraz to wszystko dzieje się na naszych oczach!

Rywalem w walce o najlepszą czwórkę Pucharu Polski jest Arka Gdynia. Liczymy, że zawodnicy na boisku będą walczyć o każdą piłkę i pokażą CHARAKTER. Do udowodnienia ma też coś trener Niciński, dlatego wierzymy, że konkretnie zmobilizuje on zespół i nastawi chłopaków na 90 minut boiskowej wojny!

Wiele zależy też od nas, KIBICÓW! Nakręcajcie kolegów, informujcie miasto o meczu, przyprowadzajcie wiarę do SEKTORA Y! Pomarańczowo-czarni potrzebują naszego wsparcia i żywiołowego dopingu. Od pierwszej do dziewięćdziesiątej minuty WS3 ma dawać z siebie maksimum! To mecz z kategorii tych, na który czeka się od momentu poznania daty jego rozegrania!

25 PAŹDZIERNIKA MA BYĆ ??

escort mersin