AVE CHG!

Nowy rok rozpoczniemy od wpisu z mocnym przesłaniem! Wielu z Was z pewnością ma jakieś postanowienia na najbliższe 12 miesięcy. Jedni twierdzą, że wreszcie zaczną chodzić na siłownię, bo trzeba spompować bicki żeby koszulka była opięta. Inni, razem ze swoimi kobietami, podjęli „wspólną decyzję” o zmniejszeniu częstotliwości spożywania napojów wyskokowych, a jeszcze następni będą mówić dzień dobry sąsiadom.
My mamy natomiast postanowienia dla wszystkich, którzy uważają się za kibiców lub aspirują do miana fanatyków. Pamiętajcie o Chrobrym! Chodźcie na mecze domowe niezależnie od przeciwnika. Przychodzimy dla Chrobrego! Każdy doskonale zdaje sobie sprawę z tego jak wygląda sytuacja, dlatego napiszemy krótko – BEZ FANATYZMU NIE BĘDZIE NICZEGO!
Spędzajcie weekendy na WS3, zaliczajcie wyjazdy, chodźcie w barwach, przedstawiajcie twarde argumenty, gdy ktoś w Waszym otoczeniu będzie się upierał, że kibic = bandyta. Żyjcie Chrobrym 24/7, a nie tylko przy okazji derbów lub ważniejszych meczów. Przed nami kolejne 12 miesięcy zmagań. Nie zawsze będzie łatwo, pięknie i kolorowo, dlatego pamiętajcie, że KIBICEM JEST SIĘ ZAWSZE!
AVE CHG! 🟠⚫
escort mersin