Bytovia – CHROBRY (1:4): relacja

W ostatni weekend wakacji wypadł nam daleki i średnio atrakcyjny wyjazd do Bytowa. Był to nasz czwarty wyjazd na Bytovię w ostatnich trzech latach i szósty ogólnie w obecnie trwającym sezonie. Żadnej mobilizacji na tę wyprawę nie było, jednak sektor gości tego dnia nie był pusty. Na boisku spisali się natomiast piłkarze, którzy w dobrym stylu pokonali innego beniaminka 4:1.

Wyjazdowy terminarz nas zbytnio nie rozpieścił, a mając na uwadze, że Bytów jest naszym kolejnym dalekim wyjazdem w tym sezonie (a mamy dopiero ostatni dzień sierpnia), ciężko było wykręcić konkretną liczbę. Do Bytowa wyruszamy więc symbolicznie w sile dwóch osobówek. Tajniaki zauważają jedno auto już w samym Bytowie i doprowadzają załogę pod stadion. W trakcie pierwszej połowy dojeżdża druga piątka i w sektorze jest nas razem 10 osób. Na miejsce nie dojechał natomiast autobus-widmo, którym zainteresowała się tamtejsza policja 🙂 Na stadionie co jakiś czas zaznaczamy swoją obecność, kilka razy uprawiamy futbol, dzięki piłkom które wpadały do naszego sektora, a po meczu świętujemy z zawodnikami kolejne trzy punkty. Na koniec podziękowania dla piłkarzy oraz całego sztabu za pomoc. Wielkie dzięki!

Chrobry wygrywa kolejny ważny mecz. Do 3:1 z Wigrami doszła wczorajsza wygrana w Bytowie 4:1, dzięki czemu mamy już na koncie 7 punktów. Oby tak dalej!

SZACUNEK DLA OBECNYCH! CHROBRY ON TOUR!

escort mersin