CHROBRY – Sosnowiec 1:2(1:2)

Pomarańczowo-czarni ulegli na własnym stadionie piłkarzom z Sosnowca 1:2. Bramkę dla Chrobrego w 45 minucie strzelił Mandrysz, dla gości bramkę zdobył Udovičič oraz Sanogo. Goście od 48 minucie grali w dziesięciu, druga żółtą kartką a w konsekwencji czerwoną został ukarany Nawotka, niestety Chrobremu nie udało się wykorzystać przewagi. Po tej porażce CHROBRY zajmuje siódme miejsce w tabeli i do lidera traci 8pkt.

CHROBRY GŁOGÓW – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 1:2 (1:2)

0:1 Udovičič 24′

0:2 Sanogo 35′

1:2 Mandrysz 45′

Chrobry:  Gospodinow – Stolc, Michalski, Michalec, Danielak – Bach (67′ Bartosz Machaj), Kona (46′ Borecki), Mandrysz (63′ Kaczmarek), Michał Machaj, Napołow – Trytko

Sosnowiec: Mydła – Nawotka, Jędrych, Makowski, Puchacz – Banasiak(72′ Malheiro), Milewski, Rzonca, Nowak, Udovičič(51′ Wrzesiński) – Sanogo(76′ Cristõvão).

Żółte kartki: Stolc, Kona(Chrobry) – Nawotka, Sanogo, Milewski(Sosnowiec).

Czerwone kartki: Nawotka (za drugą żółtą).

Sędzia: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska)