DERBY CORAZ BLIŻEJ!

Derby 2014 zbliżają się wielkimi krokami! Za niecałe 3 tygodnie czeka nas wyjazd do Lubina na mecz z Zagłębiem. Będzie to pierwszy mecz z tym rywalem od 30 lat i wydarzenie na które każdy czekał od dawna. Już teraz warto więc zarezerwować wolne na drugi weekend września i pojechać na jeden z najważniejszych wyjazdów ostatnich lat!

Na chwilę obecną termin derbów w Lubinie to 12 września (piątek, godz. 19), jednak może to ulec zmianie za sprawą transmisji w Orange Sport. Jeśli mecz zostałby pokazany w TV, zostałby on rozegrany w sobotę o godz. 14.45 lub w niedzielę o 12.30. O tym czy spotkanie zostanie pokazane w Orange Sport dowiemy się w tym tygodniu lub na początku przyszłego. Wtedy też podamy oficjalny już termin derbowego meczu.

Dokładny termin meczu może ulec zmianie, ale znana już jest cena biletu. Przygotowane dla nas wejściówki będą w cenie 15 złotych. Więcej szczegółów dotyczących tego wyjazdu podamy w najbliższym czasie, dlatego koniecznie odwiedzajcie naszą stronę. Działania organizacyjne zostały już podjęte, dlatego wchodząc na naszą stronę będziecie ze wszystkim na bieżąco i unikniecie nieprzyjemnych niespodzianek w dniu wyjazdu.

Już teraz informujemy także, że zapisy na ten wyjazd prowadzone będą w siedzibie Stowarzyszenia Sympatyków Chrobrego Głogów, które mieści się na II piętrze hali widowiskowo-sportowej (pomieszczenie znajduje się naprzeciwko trybuny za bramką). Podobnie było w przeszłości, kiedy organizowany był m.in. wyjazd do Legnicy w 2011 roku.

Więcej informacji pojawi się w najbliższych czasach, jednak już teraz warto organizować wolny czas i zachęcać znajomych na ten wyjazd. Niech o wyjeździe do Lubina wie całe miasto!

CHROBRY ON TOUR!

escort mersin