Jutro derby! Zbiórka na „Skarbku”! Na pomarańczowo!

Przez ostatni czas męczyliśmy Was wpisami na temat derbów. Mecz z Miedzią już jutro, więc pora w skrócie podsumować wszystko to, o czym informowaliśmy w ostatnich dniach. Derbowy pojedynek to ostatni mecz tego sezonu, dlatego należy podejść odpowiednio do tematu, a wszystko będzie wyglądało tak, jak powinno!

Po pierwsze – zbiórka na „Skarbku” o godz. 14:00. Jak to przy okazji ważniejszych spotkań bywa, zawsze zbieramy się w tym miejscu i wszyscy razem idziemy na stadion. Podobnie będzie tym razem, dlatego obowiązkowo widzimy się na zbiórce!

Po drugie – pamiętajcie o pomarańczowych koszulkach. Jeśli ich nie posiadacie, sobota będzie dniem, w który będzie można nadrobić wszystkie zaległości. Nowe koszulki, o których informowaliśmy będą do nabycia na zbiórce, a także w sklepie „Radosport”. Pomarańczowy sektor daje fantastyczny efekt wizualny, dlatego postaraj się, aby nasz młyn wyglądał jak należy!

Po trzecie – SEKTOR Y! To ostatni mecz sezonu, na dodatek derby. Nie rozchodzimy się po całym stadionie, nikt nie ogląda meczu na łuku, nie siedzi przy stoisku z kiełbaskami. Mecz to mecz, trzeba dopingować! Prosto ze zbiórki uderzamy w SEKTOR Y i stamtąd dopingujemy pomarańczowo-czarnych!

Po czwarte – DOPING! Każdy daje z siebie 1946%. Od początku do końca lecimy z głośnym dopingiem i razem z zespołem walczymy o trzy punkty. Nie ma że boli, to są derby i tak musi być!

Po piąte i najważniejsze – DERBY DLA GŁOGOWA! Najpierw mecz, a dopiero potem melanż! Innej opcji nie ma!

WIDZIMY SIĘ NA ZBIÓRCE! TYLKO CHROBRY!

escort mersin