Kalendarz kibica: sparing, prezentacja, liga

Do inauguracji ligi pozostał jeszcze ponad miesiąc, ale nie oznacza to, że w najbliższym czasie mało się wydarzy. Wręcz przeciwnie! Kibice Chrobrego nie będą mieć powodów do narzekania, bo już w sobotę 7 stycznia pomarańczowo-czarni zagrają towarzyski mecz z gorzowskim Stilonem. Pod koniec miesiąca czeka nas dziewiąta już prezentacja drużyn Chrobrego Głogów, natomiast tydzień później start pierwszej ligi!

Rozgrywane przed każdą rundą sparingi Chrobrego ze Stilonem stały się już pewnego rodzaju tradycją. W lecie miejscem rozgrywania spotkań jest Gorzów, natomiast zimą Głogów. Najbliższy zgodowy mecz odbędzie się w sobotę 7 lutego o godz. 11:00 na trzeciej płycie głogowskiego stadionu.

27 lutego w hali widowiskowo-sportowej odbędzie się dziewiąta już prezentacja drużyn Chrobrego Głogów. Podobnie jak we wcześniejszych latach, zbieramy się tego dnia na balkonie za bramką i stamtąd dopingujemy wszystkich zawodników reprezentujących pomarańczowo-czarne barwy. O tym wydarzeniu będziemy jeszcze przypominać w najbliższym czasie, jednak już teraz warto zakreślić tę datę w swoim kalendarzu.

To co najważniejsze będzie jednak miało miejsce osiem dni później. Chrobry wznowi pierwszoligowe rozgrywki od wyjazdu do Chojnic, gdzie byliśmy dotąd tylko raz. W 2011 roku stadion Chojniczanki odwiedziło 100 fanów Chrobrego oraz 5 kibiców Stilonu Gorzów. W następnym sezonie mecz rozegrano bez naszego udziału.

Jak więc widać – najbliższe tygodnie zapowiadają się bardzo ciekawie. Po dłuższej przerwie i odpoczynku od emocji związanych z Chrobrym, najwyższa pora powrócić!

escort mersin