Końcówka jesieni przy Wita Stwosza

Runda jesienna sezonu 2014/2015 powoli dobiega końca. Przed nami jeszcze siedem kolejek zaplanowanych do rozegrania przed przerwą zimową, a w tym trzy mecze domowe. Do Głogowa zawitają drużyny GKS-u Tychy, Widzewa Łódź oraz Floty Świnoujście. Już teraz warto wszystko zaplanować tak, by zobaczyć te spotkania z trybun naszego stadionu.

24 października Chrobry zagra z GKS-em Tychy. Mecz z tyszanami odbędzie się w piątek o godz. 18:00. Prawdopodobnie nie zabraknie na nim kibiców gości, a będzie to ważne spotkanie również pod kątem sportowym. GKS to obecnie dwunasta drużyna w tabeli i sąsiad Chrobrego.

W drugi weekend listopada czeka nas jeden z najciekawszych meczów sezonu! Do Głogowa zagości Widzew Łódź, czyli firma której nie trzeba chyba nikomu specjalnie przedstawiać. Tutaj również nie zabraknie kibiców gości. Widzewiacy zakończyli ostatnio wyjazdową karę i pojawili się w Suwałkach. Ze względu na przeszłość i byłą zgodę Chrobrego z Widzewem zapowiada się bardzo emocjonujące spotkanie.

29 listopada zagramy natomiast z Flotą Świnoujście. Każde z tych spotkań będzie bardzo ważne dla naszej drużyny. Zmierzymy się z przeciwnikami, z którymi musimy zdobywać punkty. Każdy z nich jest dla Chrobrego niezwykle ważny, dlatego w najbliższym czasie widzimy się na stadionie i dopingujemy pomarańczowo-czarnych!

Październik i listopad przy Wita Stwosza:
24.10 Chrobry Głogów – GKS Tychy (godz. 18:00)
08.11 Chrobry Głogów – Widzew Łódź (godz. 16:00)
29.11 Chrobry Głogów – Flota Świnoujście (godz. 16:00)

Terminy spotkań mogą jeszcze ulec zmianie.

escort mersin