Prezentacja i mecz w Tychach!

Zbliżamy się do połowy miesiąca, więc czas działać! W lutym i marcu czekają nas bardzo ciekawe wydarzenia, na których nie może zabraknąć żadnego kibica Chrobrego Głogów! Uważasz się za pomarańczowo-czarnego zapaleńca? To będziesz miał doskonałą okazję, by to potwierdzić, bo czeka nas intensywna końcówka lutego oraz początek marca!

W niedzielę 25 lutego odbędzie się prezentacja drużyn Chrobrego Głogów. Tradycyjnie zapełniamy balkon i głośnym dopingiem wspieramy wszystkich zawodników reprezentujących barwy naszego klubu. To doskonała okazja do tego, by zmobilizować pierwszoligowców przed pierwszym meczem, ale też wesprzeć najmłodszych, dla których taka prezentacja i doping z trybun to wielkie przeżycie!

W sobotę 3 marca zaczynamy ligową wiosnę w Tychach! Oczywiście nie zabraknie tam kibiców ChG! Niebawem podamy szczegóły dotyczące tego wyjazdu. Już dzisiaj rezerwuj czas, namawiaj znajomych, odkładaj kasę i rób wszystko, by pojechać na ten wyjazd!

Poprzednia runda była jaka była, dlatego wiosnę 2018 trzeba rozpocząć z pierdolnięciem! Był czas na odpoczynek i ładowanie akumulatorów, więc liczymy, że nie będziecie mieć żadnych głupich wymówek!

Prezentacja i wyjazd na Tychy to nasze priorytety na najbliższe tygodnie! Podejdź do tematu z zaangażowaniem i spraw, by Chrobry wypadł jak najlepiej. Wspólnie możemy zdziałać wiele, ale do tego potrzeba chęci i poświęcenia! Samo nic nie przyjdzie, jeśli chcecie dobrych efektów to potrzeba Waszych działań!

escort mersin