Relacja z wyjazdu do Chojnic

Dokładnie 104 dni minęły od naszego ostatniego wyjazdu na mecz Chrobrego. W listopadzie 2014 gościliśmy w Niecieczy, a po ponad trzech miesiącach przerwy, celem naszej pierwszej wiosennej podróży były Chojnice. Poniżej krótki opis sobotniej wyprawy.

W Chojnicach po raz ostatni gościliśmy w 2011 roku i był to nasz ostatni wyjazd rundy. Tym razem wypadł on nam jako pierwszy na wiosnę. Z Głogowa wyruszyliśmy dwoma autokarami, a na trasie dołączyli się nasi bracia z Gorzowa (autokar + bus). Pod stadion dotarliśmy z dość sporym zapasem czasowym, jednak ostatnie osoby wchodziły do sektora już w trakcie meczu. Samo wchodzenie odbyło się bez większych problemów, a nie było też kłopotów z dopisywaniem do listy czy osobami bez dokumentów. Łącznie w Chojnicach zameldowaliśmy się w 161 osób (w tym 70 Stilon, 19 Unia i jeden zakazowicz) Na płocie wieszamy pięć flag (w tym dwie Stilonu) i regularnie dopingujemy pomarańczowo-czarnych. W trakcie meczu sporo obustronnych wymian uprzejmości. W 94. minucie Chrobry wyrównuje stan rywalizacji, co daje nam powody do wielkiej radości w sektorze. Mimo przeciętnej gry na boisku, piłkarzom udało się wywalczyć cenny remis. Po meczu zbijamy piątki i wracamy do autokarów. Podróż w obie strony z wahadłem, w domu jesteśmy przed 24.

W dniu meczu miała miejsce rocznica śmierci majora Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora”. W związku z tym pozdrawiamy go w drugiej połowie, a miejscowi wieszają trans ku pamięci Żołnierzy Wyklętych. CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM!

Wielkie dzięki za konkretne wsparcie dla Stilonowców oraz chłopaków z Unii Leszno!

CHROBRY ON TOUR!

[light-gallery id=”48″]

fot. mkschojniczanka.pl

escort mersin