Typer Kibiców ChG: START!

Inauguracja pierwszoligowych rozgrywek w sezonie 2015/2016 zbliża się wielkimi krokami, a wcześniej czekają nas jeszcze pucharowe emocje. Pora więc także na powrót znanej i cenionej zabawy, jaką jest Typer Kibiców Chrobrego Głogów. Zabawa od dawna cieszy się sporym zainteresowaniem, tworząc ciekawą i zaciętą rywalizację, a także wyłaniając najlepszego typera z grona kibiców oraz sympatyków Chrobrego Głogów.

Nową edycję typera rozpoczynamy dość nietypowo, bo od… jednego meczu. Już w najbliższą niedzielę (26 lipca) pomarańczowo-czarnych czeka walka o Puchar Polski. Pierwszą przeszkodą będzie ŁKS Łomża i to właśnie to spotkanie zostało dodane do naszego systemu. Zachęcamy więc do oddawania swoich typów i wzięcia udziału w kolejce, która będzie przedsmakiem tego, co czeka nas od początku sierpnia, kiedy rozpocznie się rywalizacja na ligowych boiskach.

Podobnie jak poprzednio, dla najlepszych typerów przygotowane zostaną ciekawe upominki związane z pomarańczowo-czarnymi. Raz jeszcze zachęcamy więc do wzięcia udziału w naszej zabawie!

Typer Kibiców Chrobrego Głogów – kliknij i weź udział w zabawie!

escort mersin