W sobotę sparingowe derby z Górnikiem (godz. 12)

Jutro (sobota, 21.02) o godz. 12:00 pomarańczowo-czarni rozegrają sparingowe derby z Górnikiem Wałbrzych. Spotkanie odbędzie się na drugiej płycie głogowskiego stadionu i gorąco zachęcamy do przyjścia na ten mecz. Będzie to jedna z ostatnich okazji do zobaczenia naszego zespołu w akcji przed zbliżającą się rundą wiosenną.

Mecz z Górnikiem będzie kolejnym rozegranym w ostatnich latach. Oczywiście, czasy kiedy oba zespoły toczyły zacięte pojedynki w lidze, a bezpośrednie spotkania elektryzowały kibiców obu ekip już za nami. Górnicy, podobnie jak Chrobry, walczą o utrzymanie w lidze. Z tą różnicą, że zadaniem naszej drużyny będzie uratowanie pierwszej, a wałbrzyszan drugiej ligi.

Jeszcze niedawno mecze Chrobrego z Górnikiem należały do najciekawszych. Zarówno w trzeciej, jak i drugiej lidze, towarzyszyła im wysoka frekwencja, liczna grupa kibiców gości, głośny doping i oprawy. Teraz sytuacja wygląda nieco inaczej, jednak liczymy, że sparingowy mecz również wypadnie interesująco, a z boiska nie będzie wiało nudą.

Po rundzie jesiennej II ligi, Górnik Wałbrzych zajmuje przedostatnie, 17. miejsce w tabeli. Strata do bezpiecznego miejsca wynosi obecnie sześć punktów. W ostatnią środę oba zespoły mierzyły się z GKS-em Katowice. Oba też swoje mecze wygrały. Chrobry pokonał GieKSę 3:0, natomiast Górnicy wygrali 2:1.

CHROBRY GŁOGÓW – Górnik Wałbrzych, sobota 21.02, godz. 12:00.

escort mersin