W Zabrzu mecz ligowych sąsiadów

W niedzielę o godz. 12:45 rozpocznie się kolejna ligowa potyczka piłkarzy Chrobrego Głogów. Tym razem pomarańczowo-czarni wystąpią w Zabrzu, gdzie o punkty przyjdzie im się zmierzyć z czternastokrotnym mistrzem Polski. Górnik w ligowej tabeli wyprzedza głogowian o jedną lokatę, a oba zespoły mają na swoim koncie taki sam dorobek punktowy. Niedzielna konfrontacja zapowiada się więc niezwykle interesująco i miejmy nadzieję, że zakończy zadowalającym nas rezultatem!

W bieżącym sezonie Górnik grał u siebie cztery razy i nie poniósł ani jednej porażki. Zabrzanie dwukrotnie zgarniali komplet punktów, a dwa mecze kończyli remisami. Po raz ostatni na swoim obiekcie rywalizowali z Bytovią Bytów, z która bezbramkowo zremisowali. Głogowianie ostatni wyjazdowy mecz rozegrali w Siedlcach, gdzie polegli 0:2. Miejmy nadzieję, że za dwa dni podopieczni Ireneusza Mamrota zagrają lepiej i do Głogowa wrócimy w lepszych nastrojach!

W Zabrzu pomarańczowo-czarni będą mogli liczyć na wsparcie swoich fanów. Inaczej będzie z gospodarzami, bowiem kibice Górnika zawiesili działalność na domowych meczach. Wielka szkoda, bo dodałoby to dodatkowego smaku niedzielnej rywalizacji. Mimo to cel na końcówkę weekendu jest jasny – JEDZIEMY DOPINGOWAĆ CHROBREGO!

Telewizyjna transmisja z meczu w Polsat Sport od godz. 12:30. Relacja tekstowa dostępna tutaj.

escort mersin