WAŻNE INFORMACJE PRZED WYJAZDEM!!!

Raz jeszcze przypominamy, że zbiórka na sobotnie derby zaplanowana została na godz. 10:00 na dworcu PKP. Tam też będą rozdawane bilety wstępu na stadion oraz fanty wyjazdowe. Osoby, które chcą jechać na wyjazd do Legnicy, a jakimś cudem nie zapisały się na listę, będą mogły to uczynić na zbiórce. Informujcie więc tych, których nazwisk brakuje na liście, że jest taka możliwość!
Pamiętajcie rzecz jasna o dokumentach tożsamości, które będą potrzebne przy wchodzeniu na stadion. Na zbiórce bądźcie punktualnie, bo to ułatwi zadanie organizatorom wyjazdu. Zakodujcie sobie też w głowach, że od momentu przyjścia na zbiórkę REPREZENTUJECIE CHROBREGO! Osoby, które przesadzą z alkoholem, będą robiły syf w pociągu lub w inny sposób nie dostosują się do poleceń organizatorów – mogą liczyć się z konsekwencjami!
Na stadionie doping prowadzą tylko wyznaczone do tego osoby! Nie wyrywajcie się więc ze swoimi przyśpiewkami. Masz coś do dodania? Zgłoś to osobie z megafonem. Na koniec coś, co jest oczywiste, ale warto przypomnieć – do Legnicy jedziemy dopingować Chrobrego, a nie tylko oglądać mecz. Nastawcie się więc na 90 minut śpiewania! 🔥💪
DERBY DLA CHROBREGO! ☠️
escort mersin