Wracamy na WS3!

Inwestycja związana z instalacją grzewczą murawy została zakończona, klub uzyskał zgodę na użytkowanie obiektu. Dzięki temu sobotni mecz z GKS-em Jastrzębie o godz. 20.30 odbędzie się na stadionie przy Wita Stwosza 3. 

WSZYSCY WSPIERAMY DOPINGIEM SEKTOR Y

W związku z powrotem na stadion informujemy Was, że:
 
– Karnety z rundy jesiennej sezonu 2020/21 zostały automatycznie i bezpłatnie przez nas przedłużone. Kibice nie muszą stawiać się w punkcie sprzedaży, aby je doładowywać, kupić bądź wyrabiać nowe karty, wystarczy okazanie starej, by na wszystkie domowe mecze Chrobrego w rundzie jesiennej trwającego sezonu nasi karnetowicze wchodzili za darmo!
 
– Sprzedaż biletów na pierwszy mecz rozpocznie się w środę 22 września o godz. 8.00 i będzie prowadzona w kasach pływalni włącznie do dnia meczowego – soboty 25 września – do godz. 20.30. Pamiętajcie, że bezpośrednio przed meczem kasy stadionu będą nieczynne. Sprawdźcie też poniższy cennik biletów. Ich ceny nie uległy zmianom. Wejściówki dla najmłodszych fanów są już od 5 zł, a dla dorosłych kibiców od 15 zł.
 

CENNIK BILETÓW:

  • 0 zł – do 7 roku życia
  • 5 zł – bilet ulgowy dla dzieci w wieku 13-15 lat 
  • 8 zł – bilet ulgowy dla młodzieży w wieku 16-18 lat, dla emerytów za okazaniem legitymacji, dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz dla posiadaczy Karty Seniora
  • 15 zł – dorośli
  • 17 zł – bilet rodzinny 1 opiekun + maksymalnie 2 dzieci do 13 roku życia
  • 30 zł – bilet rodzinny 2 opiekunów + maksymalnie 4 dzieci do 13 roku życia
escort mersin