Wybierz najlepszą oprawę 2014 roku!

Rok 2014 wielkimi krokami zbliża się do końca! Na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy, pomarańczowo-czarni rozegrali dwie rundy w dwóch różnych klasach rozgrywkowych. Nie zabrakło więc kilku naprawdę ciekawych spotkań, zarówno tych domowych, jak i rozgrywanych na wyjeździe. Kilka opraw ma również za sobą grupa Ultras Chrobry. Teraz Wy macie możliwość wybrania tej najlepszej! Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w naszej nowej ankiecie!

29 MARCA, CHROBRY GŁOGÓW – OSTROVIA OSTRÓW
Jedno z najciekawszych spotkań rundy wiosennej sezonu 2013/2014. Pomarańczowo-czarni zmierzyli się z beniaminkiem rozgrywek, Ostrovią Ostrów Wielkopolski. W przeszłości, za czasów zgody Chrobrego z KKS-em Kalisz, było kilka okazji do spotkania się z ekipą z Ostrowa. Tym razem Ostrovia przyjechała do Głogowa. Głogowscy ultrasi przygotowali oprawę składającą się z sektorówki-herbu oraz pomarańczowych i czarnych machajek.

5 KWIETNIA, ODRA OPOLE – CHROBRY GŁOGÓW
Wyjazd do Opola został okrzyknięty najciekawszym w całej rundzie wiosennej, a być może był również najbardziej interesującym w całym sezonie. Na stadionie Odry zameldowało się dokładnie 166 kibiców Chrobrego + 23 naszych gorzowskich braci. W sektorze gości zaprezentowana została oprawa składająca się z sektorówki i pomarańczowo-czarnych flag na kiju, natomiast dopełnieniem całości były race, stroboskopy oraz pomarańczowe świece dymne. Całość wyszła efektownie i dała naprawdę dobry efekt!

23 KWIETNIA, CHROBRY GŁOGÓW – GÓRNIK WAŁBRZYCH
Ciekawie zapowiadające się derby z wałbrzyskim Górnikiem straciły na swojej jakości z powodu niewpuszczenia na stadion wszystkich kibiców gości. W związku z tym, Górnicy opuszczają stadion w drugiej połowie, natomiast my nie prezentujemy całej oprawy przygotowanej na ten wieczór. Nasza prezentacja kończy się tego dnia na sektorówce-koszulce oraz machajkach.

1 CZERWCA, CHROBRY GŁOGÓW – GRYF WEJHEROWO
Ostatni mecz pomarańczowo-czarnych w drugiej lidze. Przeciwnik pod względem kibicowskim do wymarzonych nie należał, ale przygodę z rozgrywkami trzeba było zakończyć po ultrasowsku. Grupa Ultras Chrobry przygotowuje więc na ten mecz 60 transparentów na dwóch kijach.

12 WRZEŚNIA, ZAGŁĘBIE LUBIN – CHROBRY GŁOGÓW
Derbowy pojedynek Chrobrego z Zagłębiem wywołał niemałą mobilizację w szeregach obu stron. Ultrasi przygotowali na ten mecz oprawę, jednak niestety nie wszystko poszło zgodnie z planem. Trzeba było więc ograniczyć się do flagowiska. Spory niedosyt.

21 WRZEŚNIA, CHROBRY GŁOGÓW – STOMIL OLSZTYN
Podczas meczu ze Stomilem prezentujemy oprawę składającą się z papierowych transparentów na dwóch kijach. Elementy te mają swoje lata i doskonale pamiętają czasy starego stadionu przy Wita Stwosza. W meczu ze Stomilowcami były dopełnieniem oldschoolowego klimatu stworzonego przez starsze flagi, które tego dnia pojawiły się na płocie.

25 WRZEŚNIA, CHROBRY GŁOGÓW – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
Pucharowy mecz z Jagiellonią był kolejnym, podczas którego głogowscy ultrasi przygotowali coś od siebie. Tym razem był to transparent z hasłem „Mechaniczna pomarańcza” (całość pisana czcionką z filmu „A Clockwork Orange”), sektorówka, pomarańczowe machajki oraz nieco pirotechniki.

8 LISTOPADA, CHROBRY GŁOGÓW – WIDZEW ŁÓDŹ
Mecz z Widzewem przyciągnął na głogowski stadion komplet widzów, a dla ok. 200 osób brakło już biletów. Trzy dni po meczu obchodzono Święto Niepodległości, w związku z czym grupa Ultras Chrobry przygotowała patriotyczną prezentację. Transparent „Tradycja nie zginie kiedy my żyjemy” oraz mająca blisko 30 metrów długości biało-czerwona flaga Polski.

escort mersin