Wyjazd na PP: zbiórka o godz. 17

Już jutro (sobota, 19 lipca) pomarańczowo-czarni rozpoczną sezon 2014/2015. Na początek czeka nas runda przedwstępna Pucharu Polski i mecz z rezerwami Zagłębia Lubin. Zbiórka na ten wyjazd odbędzie się pod halą widowiskowo-sportową o godz. 17. Początek meczu w Lubinie dwie godziny później.

Wszystkim jadącym do Lubina przypominamy o zabraniu ze sobą karty wstępu na stadion. Karty rozdawane były przy zapisach, a numer do niej przypisany musi być zgodny z numerem na liście wyjazdowej. Osoby, które nie odebrały karty wejściowej proszone są o stawienie się na zbiórce o godz. 16.30!

Przypominamy również o puszce, która pojawi się na wyjeździe. Sezon ligowy coraz bliżej, inauguracja pierwszej ligi już na początku sierpnia. Jak więc widać czasu jest coraz mniej, a przed nami wiele ciekawych kibicowsko spotkań, na których grupa Ultras Chrobry zaprezentuje oprawy. Każde wsparcie jest na wagę złota, a każdy wspomagający ultrasów przyczynia się do powstania oprawy!

I na koniec. Punktualność. Zbiórka wyznaczona została na godz. 17 i o tej godzinie widzimy się na miejscu. Im sprawniej wszystko pójdzie na zbiórce, tym szybciej wyjedziemy w kierunku Lubina.

CHROBRY ON TOUR!

escort mersin