Zbiórka żywności długoterminowej i słodyczy

Stowarzyszenie Patriotyczny Głogów oraz Stowarzyszenie Sympatyków Chrobrego Głogów zaprasza do wsparcia corocznej akcji RODACY-BOHATEROM, czyli zbiórki żywności na bożonarodzeniową paczkę dla Polskiego Kombatanta na Kresach. To już piąta akcja organizowana wspólnie przez kibiców Chrobrego i członków Stowarzyszenia Patriotyczny Głogów.

Tradycyjnie zbieramy żywność o długoterminowej dacie ważności, która następnie w formie paczki bożonarodzeniowej zostanie przekazana Polskim Kombatantom m.in. z AK, NSZ, WiN mieszkającymi na Ukrainie, Litwie i Białorusi. Przygotowujemy paczkę świąteczną na podstawie poniższych artykułów: kawa rozpuszczalna, mielona, herbata, kakao, olej, makaron, cukier, owoce w puszce, warzywa w puszce, ciastka, czekolada, konserwa mięsna lub rybna, mąka, ryż, kasza, oraz najważniejszy element KARTKA ŚWIĄTECZNA Z ŻYCZENIAMI!

Pierwsza duża zbiórka żywności już w najbliższą sobotę 21 listopada pod kasami stadionu przed meczem Chrobrego Głogów z MKS Kluczbork. Na wszystkich, którzy będą chcieli podarować żywność, będziemy czekali już od godziny 15:00.

Dla wszystkich, którzy chcą pomóc, a nie mogą być na meczu podajemy nr telefonu: 690-499-656. Zadzwoń! A my przyjedziemy w dogodnym dla ciebie terminie nawet po jeden produkt!

Żywność można także przekazać osobiście w siedzibie Stowarzyszenia Patriotyczny Głogów na ul. Budowlanych 33 (dawna siedziba Ruchu), I piętro, pokój nr 6 – w każdą środę od godziny 18:00 do 20:00.

Przed meczem z MKS Kluczbork zbierane będą również słodycze, które trafią do dzieci w formie mikołajkowych paczek. Ponadto zbierane będą zabawki będące w dobrym stanie. Podobnie jak w przypadku żywności długoterminowej, wszystkie rzeczy należy przynieść na specjalnie przygotowane stoiska, które znajdą się przy kasach stadionu.

RODACY-BOHATEROM Głogów

escort mersin