5 lipca w Głogowie z Czechami

Znany jest czwarty letni sparingpartner pomarańczowo-czarnych. Piłkarze Chrobrego Głogów zagrają 5 lipca w Głogowie, a przeciwnikiem będzie czeska drużyna Olympia Hradec Kralove. Będzie to jedyny test-mecz w okresie przygotowawczym, który odbędzie się w naszym mieście.

Rok temu Chrobry grał sparing przy WS3 z FC Hradec Kralove. Jak więc widać głogowianie ponownie celują w to samo czeskie miasto, jednak inny zespół. Tym razem przyjedzie Olympia, która awansowała do czeskiej drugiej ligi. W spotkaniu z reprezentującym ekstraklasę rywalem pomarańczowo-czarni wygrali 1:0. Jak będzie teraz – przekonamy się na początku lipca.

Sparing z Olympią Hradec Kralove będzie pierwszą okazją do zobaczenia drużyny prowadzonej przez trenera Grzegorza Nicińskiego. Oczywiście w meczu, bo wcześniej odbędą się treningi. Na pierwsze spotkania pomarańczowo-czarnych o stawkę pod wodzą nowego opiekuna trzeba będzie poczekać do drugiej połowy lipca.

Letni terminarz Chrobrego Głogów:

26 czerwca – pierwszy trening
5 lipca – spar. Chrobry Głogów – Olympia Hradec Kralove (w Głogowie)
7 lipca – spar. Cracovia Kraków – Chrobry Głogów (w Grodzisku Wielkopolskim)
12 lipca – spar. Odra Opole – Chrobry Głogów (w Grodzisku Wielkopolskim)
14/15 lipca – spar. Zagłębie Lubin – Chrobry Głogów (w Lubinie)
22/23 lipca – mecz Pucharu Polski (I runda)
29/30 lipca – Nice 1 Liga (1 kolejka)

Komentarze

 • #1 Fan, 19.06.2017, godz.20:12 Edytuj

  dobrze zobaczyc naszych w akcji przed liga!
 • #2 ChG, 19.06.2017, godz.18:36 Edytuj

  Kazdy sparing u siebie cieszy, po zwyciestwo :))
 • #3 pomaranczowo-czarny, 19.06.2017, godz.11:12 Edytuj

  dobrze że chociaż jeden sparing u nas. chociaż dla chcących to grodzisk rzut beretem, a mecz z Cracovia interesujący może być :)
 • #4 Sympatyk, 19.06.2017, godz.10:32 Edytuj

  Fajnie że w Głogowie. Rywal jest jaki jest, liczyłem na kogoś ciekawszego. Może Jaga z trenerem Mamrotem, fajnie by było. Tak czy inaczej trzeba przyjść i zobaczyć jak nasi kopią pod wodzą Nitka!

Dodaj komentarz

escort mersin