ChG on Tour: Świnoujście i Katowice!

Przed nami dwa niezwykle ważne i ciekawe kibicowsko wyjazdy za Chrobrym. 9 sierpnia celem naszej wyprawy będzie Świnoujście, natomiast cztery dni później Katowice i mecz pomarańczowo-czarnych z tamtejszą GieKSą. Jadąc na oba te wyjazdy zapłacisz tylko 100 zł – zapisy ruszają w przerwie sobotniego meczu z Niecieczą.

Długo nie było wiadomo, jaki będzie pierwszy cel naszej pierwszoligowej wycieczki. Mówiło się o Rzeszowie, Niepołomicach, ale ostatecznie Flota wystartuje w rozgrywkach, co biorąc pod uwagę wakacyjny termin i położenie Świnoujścia zwiastuje jeden z najciekawszych wyjazdów w całym sezonie. Nie pozostaje więc nam nic innego niż konkretne rozpoczęcie pierwszoligowego sezonu wyjazdowego! 09.08.2014, zbiórka o godz. 7.00 pod halą widowiskowo-sportową.

Niecałe cztery dni później czeka nas kolejny mecz w Pucharze Polski. Po wygranych w Lubinie i Lublinie, pomarańczowo-czarni staną przed trudniejszym zadaniem – w Katowicach zmierzą się z GieKSą. Kibicowsko katowickiej ekipy chyba nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Zapowiada się interesujący mecz, dlatego środę 13 sierpnia spędzamy na kibicowskim szlaku! 13.08.2014, zbiórka o godz. 14.00 pod halą widowiskowo-sportową.

Zapisy na oba te wyjazdy rozpoczną się w przerwie sobotniego meczu z Niecieczą (gniazdo w sektorze Y). Jadąc zarówno do Świnoujścia i Katowic zapłacisz jedyne 100 zł. Wybierając tylko wyjazd na Flotę musisz wydać 70, natomiast na GKS 60 złotych. Różnicę widać gołym okiem, dlatego nie ma co się zastanawiać – jedziemy wszyscy bez wyjątku!

Więcej informacji i szczegółowe terminy zapisów pojawią się na dniach.

escort mersin