Przed ligą spotkali się z piłkarzami

Kilkudziesięciu kibiców oraz sympatyków wzięło udział we wczorajszym przedsezonowym spotkaniu z pierwszym zespołem Chrobrego Głogów. Głównymi bohaterami byli nowi zawodnicy, którzy odpowiadali na pytania, a także zostali sprawdzeni z wiedzy na temat klubu oraz miasta. Było to ostatnie tego typu spotkanie przed zbliżającym się sobotnim meczem ligowym z Niecieczą.

Wszyscy zgromadzeni w ogródku grillowym na pewno nie mieli powodów do narzekań. Było zabawnie, mogliśmy bliżej poznać nowych zawodników, ale nie zabrakło również poważniejszych pytań. Najwięcej śmiechu przyniosła jednak część rozrywkowa. Nowe nabytki Chrobrego musiały udzielić odpowiedzi na humorystyczne, a czasem niezbyt wygodne pytania, jak np. to o najgorzej wyszkolonego zawodnika czy tego, który posiada w swojej garderobie najdziwniejsze ubrania. Były więc pytania „z przymrużeniem oka”, ale nie zabrakło również tych poważnych, głównie na temat zbliżającego się sezonu ligowego i pierwszego meczu z Niecieczą.

W spotkaniu wzięło udział kilkadziesiąt osób, w tym przedstawiciele Klubu Kibica Niepełnosprawnego. Każdy kto zdecydował się spędzić wtorkowy wieczór razem z Chrobrym z pewnością nie ma powodów do narzekania. Było trochę humoru, śmiechu, dobrej zabawy, a standardowo już przy tego typu imprezach pojawiły się grillowane kiełbaski i napoje, w tym zimne piwo!

Teraz przed nami już tylko pierwsza liga. Inauguracja rozgrywek przy Wita Stwosza w sobotę o godz. 19. Obecność obowiązkowa!

escort mersin