Chrobry czeka, rywale grają

W najbliższy weekend piłkarze Chrobrego Głogów odpoczną od ligowej rywalizacji i zagrają towarzysko z Lechem Poznań. Mecz najbliższej kolejki z Miedzią Legnica przeniesiono na 5 kwietnia, w związku z czym pomarańczowo-czarni mają jeszcze trochę czasu na przygotowanie do derbowej konfrontacji. Swoje mecze rozegrają jednak drużyny z dolnych rejonów tabeli, które na chwilę obecną są rywalami głogowian w walce o bezpieczne miejsca w lidze.

Chrobry zajmuje aktualnie pozycję w strefie barażowej i ma na swoim koncie 24 punkty. W najbliższy weekend nasza drużyna nie powiększy swojego dorobku, ale mogą to zrobić zespoły znajdujące się w sąsiedztwie. W Tychach dojdzie do spotkania siedemnastego GKS-u z czternastą Bytovią Bytów. Goście zajmują jedno miejsce przed ChG i wyprzedzają podopiecznych Ireneusza Mamrota o jeden punkt.

Bardzo trudna przeprawa czeka szesnasty Znicz Pruszków, który pojedzie do Katowic. To jednak dopiero 4 kwietnia. Niełatwe zadanie czeka również Wisłę Puławy, która w miniony weekend wywalczyła zwycięstwo przy Wita Stwosza. Tym razem zespół zagra u siebie z Chojniczanką Chojnice.

Komentarze

  • #1 obserwator, 23.03.2017, godz.14:37 Edytuj

    Trzeba Chrobry zacząć punktować bo zrobiło się nieciekawie.. Ze Stalą po zwycięstwo!!

Dodaj komentarz

escort mersin