Dwa dni do sparingu z GieKSą

W sobotę zawodnicy Chrobrego Głogów rozegrają ostatni sparing podczas zimowego okresu przygotowawczego. Przeciwnikiem pomarańczowo-czarnych będzie wicelider pierwszoligowej tabeli, GKS Katowice. Mecz zostanie rozegrany w Katowicach i będzie ostatnim sprawdzianem podopiecznych Ireneusza Mamrota przed wznowieniem ligowych rozgrywek.

Mecz z GieKSą wydaje się doskonałym testem przed walką o punkty. Spotkanie ma zostać rozegrane w obecności kibiców, a według informacji podanej na oficjalnej stronie, gospodarze spodziewają się kilkuset widzów. – „W okresie przygotowawczym najważniejszy jest właśnie ten ostatni sparing. Wtedy już trzeba być praktycznie gotowym na ligę” – skomentował trener Ireneusz Mamrot.

Po rundzie jesiennej GKS Katowice zajmuje drugie miejsce w tabeli z dorobkiem 35 punktów. Początek sobotniego test-meczu o godz. 16.

Komentarze

  • #1 obiektywny, 23.02.2017, godz.23:00 Edytuj

    Najważniejsze to bez kontuzji. W marcu zaczynamy prawdziwą grę
  • #2 Marek, 23.02.2017, godz.21:16 Edytuj

    Szkoda że ten ostatni mecz nie jest u nas na I płycie. Fajne przetarcie przed ligą i ludzi trochę by przyszło na niezłego rywala. No ale nic - powodzenia Panowie !
  • #3 fan25, 23.02.2017, godz.15:44 Edytuj

    Bardzo ważny sparing. Ostatni przed ligą to powinniśmy po nim być mądrzejsi. Powodzenia ChG!

Dodaj komentarz

escort mersin