Dwa transfery z zagranicznych klubów

W ostatnich dniach Ireneusz Mamrot wzmocnił kadrę dwoma zawodnikami, którzy mają za sobą występy w zagranicznych klubach. Najpierw do Chrobrego Głogów trafił 20-letni Michał Borecki, natomiast wczoraj ogłoszono transfer 21-letniego Sergieja Napolova. Ukraiński skrzydłowy ma za sobą kilka występów w najwyższej klasie rozgrywkowej w tym kraju.

Michał Borecki podpisał z Chrobrym 2,5-letni kontrakt. Zawodnik występuje na pozycji defensywnego pomocnika i już zaliczył pierwszy występ w pomarańczowo-czarnych barwach. Poprzednio gracz ten występował w młodzieżowych drużynach Lazio Rzym, natomiast jego ostatnim klubem w Polsce był Chemik Bydgoszcz.

Sergiej Napolov grał ostatnio w Metaliście 1925 Charków. Klub ten powstał po upadku Metalista, który przez wiele lat występował w najwyższej klasie rozgrywkowej na Ukrainie. Nowy zawodnik Chrobrego w futbolowej elicie rozegrał kilka spotkań i zdobył jedną bramkę, wpisując się na listę strzelców w prestiżowym starciu z Dynamem Kijów. Ukraiński zawodnik związał się z Chrobrym dwuletnim kontraktem.

Dziś o godz. 16 pomarańczowo-czarni rozpoczną sparing ze Śląskiem Wrocław (Środa Śląska).

Komentarze

  • #1 Niedzialka CHG, 21.01.2017, godz.00:56 Edytuj

    wielu bylo takich co wyjechali za młodzika do europejskich lig a potem nie potrafili sie odnalezc nawet w I czy II lidze. licze, ze bedzie inaczej z naszym nowym nabytkiem. od Ukrainca wymagam za to dobrej postawy. kto wie, moze lepszy od Hudymy sie okaze nawet?
  • #2 Pomaranczowo-czarny, 20.01.2017, godz.16:19 Edytuj

    Ciekaw jestem jak spiszą się na boisku. Nie ukrywam, że po Napolovie spodziewam się dość sporo i liczę że wniesie jakość
  • #3 fanatyk, 20.01.2017, godz.14:47 Edytuj

    Oby nowy Ukrainiec miał umiejętności Hudymy i bardziej przykładał się do wszystkiego niż Włodek to będzie strzał w dychę! ;)

Dodaj komentarz

escort mersin