Ireneusz Mamrot 2017!

Dobre wieści dotarły z klubu w sprawie przyszłości trenera Ireneusza Mamrota. Opiekun pomarańczowo-czarnych przedłużył wygasający z końcem sezonu kontrakt i związał się z Chrobrym Głogów do czerwca 2017 roku. Ireneusz Mamrot pracuje w głogowskim klubie od grudnia 2010 roku, co jest rekordem jeśli chodzi o długość stażu na szczeblu centralnym w Polsce. W tym czasie piłkarze Chrobrego cieszyli się z dwóch awansów – w 2011 roku udało się wygrać rozgrywki trzeciej ligi dolnośląsko-lubuskiej, natomiast w 2014 roku pomarańczowo-czarni byli najlepsi w drugiej lidze zachodniej. W poprzednim sezonie drużyna zajęła 11. miejsce na pierwszoligowych boiskach, natomiast obecnie plasuje się na wysokiej 6. pozycji.

Przypomnijmy, że niedawno Ireneusz Mamrot zwyciężył w plebiscycie na Osobowość Roku w Głogowie. Trenerowi życzymy dalszych sukcesów z pomarańczowo-czarnymi!

Komentarze

 • #1 matias, 10.03.2016, godz.23:44 Edytuj

  Sorrki że tak post pod postem , ale dziś także ukazała się wiadomość że Galeria Glogovia dołączyła do grupy sponsorskiej ChG. Mam nadzieje że gdzieś tam w pasażu powstanie tzw wyspa Chrobrego . To takie stanowisko , na korytarzu jak powiedzmy co się sprzedaje akcesoria telefonów komórkowych, a gdzie można by kupić szaliki , koszulki Chrobrego, a co najważniejsze bilety na mecz. Przez galerie będzie się przewijać tygodniowo kilka tys ludzi z Głogowa i okolic i myślę że łatwiejsza dostępność biletów, miała by pozytywny wpływ na frekwencje. Tak jest właśnie w Poznaniu, czy innych dużych miastach.
 • #2 matias, 10.03.2016, godz.19:43 Edytuj

  Z tego co mówił Irek, to wszystko było już dużo wcześniej omówione, przygotowane, choć fakt, mogli z nim podpisać umowę dużo wcześniej. Bo co tu dużo mówić, Chrobry bez Irka by nie istniał. Mam tu na myśli zbudowanie czegoś za jeden z mniejszych budżetów w lidze. A skoro przedłużył kontrakt i wiąże z klubem jakieś nadzieje na przyszłość, w połączeniu do jego osobistych ambicji by pracować w ekstraklasie, można powiedzieć że w przyszłym sezonie Chrobry będzie walczył o pierwsze dwa miejsca i historyczny awans. Co z tego wyjdzie, to czas pokaże. Cieszy natomiast że powoli tworzą się takie plany.
 • #3 ferguson, 10.03.2016, godz.16:27 Edytuj

  W klubie ładny burdel, jak oni dopiero teraz siedli do rozmów z Mamrotem szkoda gadać.... Oczywiście Irek Kibole życzą powodzenia!
 • #4 fanka, 10.03.2016, godz.16:25 Edytuj

  Samych sukcesów i upragnionego awansu do ekstraklasy! :)
 • #5 MZKS, 10.03.2016, godz.15:31 Edytuj

  Szacunek trenerze ! :)

Dodaj komentarz

escort mersin