Jutro o godz. 11:00 ze Stilonem!

Jutro o godz. 11:00 na trzeciej płycie pomarańczowo-czarni rozegrają pierwszy zimowy sparing w Głogowie. Standardowo już, jak co roku, do naszego miasta przyjedzie zaprzyjaźniony Stilon Gorzów. Dla głogowskich kibiców będzie to pierwsza większa okazja do zobaczenia w akcji nowych nabytków drużyny, dlatego gorąco zachęcamy do przyjścia na trzecią płytę!

Zimowe sparingi Chrobrego ze Stilonem rozgrywano w dwóch ostatnich latach. 2 lutego 2013 roku również miejscem zmagań była trzecia płyta. Wówczas do Głogowa przyjechała liczna grupa Stilonowców, a ogółem sparing obejrzało ok. 500 widzów. Za jedną z bramek, grupa „Ultras Chrobry” zaprezentowała oprawę z okazji pierwszej rocznicy zgody ChG & Stilon, natomiast nasi przyjaciele przygotowali transparent „Race są bezpieczne”, a także odpalili sporą ilość pirotechniki.

Rok później sparing rozegrano na drugiej płycie. Głogowscy ultrasi kolejny raz zaprezentowali oprawę z okazji rocznicy przybicia zgody. Tym razem składała się ona z transparentu oraz pokaźnej ilości różnej maści pirotechniki (pojawiły się nawet fajerwerki).

Jutrzejszy sparing będzie więc trzecim zimowym starciem obu zespołów. Dwa wcześniejsze kończyły się wygranymi Chrobrego (4:1 oraz 1:0), jednak w przypadku tych spotkań wynik nie jest sprawą pierwszorzędną. Jutro po raz pierwszy przed głogowską publicznością zaprezentują się nowe nabytki Chrobrego, które mają zwiększyć jakość drużyny w walce o utrzymanie w I lidze.

Początek meczu Chrobry Głogów – Stilon Gorzów o godz. 11:00 na trzeciej płycie głogowskiego stadionu. Wstęp bezpłatny.

Historia sparingów Chrobry – Stilon

escort mersin