Kibice o zamkniętym sektorze gości

Wczorajszy mecz z Arką Gdynia odbył się bez udziału kibiców gości. Klatka dla przyjezdnych została zamknięta przez wojewodę, o co wnioskowała policja. Do tej decyzji odnieśli się kibice Chrobrego Głogów. W centralnej części naszego młyna pojawił się ponad 20-metrowy transparent z hasłem „Zamknięty sektor gości = dowód policyjnej nieudolności!”. W drugiej połowie spotkania nie zabrakło też „pozdrowień” dla osób przyczyniających się do zamknięcia sektora.

Komentarze

 • #1 anty milicjant, 29.10.2017, godz.00:03 Edytuj

  do @Arka - nie lubimy się przez Zagłębie Lubin, ale teraz u nas jest trener i trzech zawodników którzy starają się wykonywać swoją pracę jak najlepiej. Każdy prawdziwy kibic w Głogowie to potrafi docenić, więc i wizerunek Arki stał się bardziej pozytywny. Arka jest właśnie takim przykładem który pokazuje piłkarzom że bez głośnych nazwisk, bez jakiś wielkich pieniędzy jak na ekstraklase można coś fajnego osiągnąć, coś zrobić,zdobyć PP, godnie reprezentować Polskę w Europie.. Natomiast co do milicji, to bez zmiennie wróg nr 1.
 • #2 Arka, 28.10.2017, godz.17:23 Edytuj

  Może i się nie lubimy ale dzięki panowie za wsparcie!
 • #3 Tasman, 26.10.2017, godz.18:06 Edytuj

  ACAB! Pozdro z Gorzowa!
 • #4 NIE UFAJ POLITYKOM, 26.10.2017, godz.13:12 Edytuj

  DOBRA ZMIANA. A WSZYSCY SIEBIE WARCI
 • #5 donek, 26.10.2017, godz.13:09 Edytuj

  Co do zamknięcia sektora dla gości.Po pierwsze nie mamy posła z jajami-synuś byłego PREZYDENTA to nieudana kopia tatusia,po drugie doradca wojewody ,który jest przez ZWIĄZKOWCÓW ,,ZANAMU" zwany ,,dyrektor partyjny"' i po trzecie zaaprobowany przez PREZYDENTA MIASTA komendant policji ze wsi za lasem-lubin

Dodaj komentarz

escort mersin