Odra Opole – CHROBRY. Relacja.

Wyjazdem do Opola rozpoczęliśmy tegoroczny weekend przedmajówkowy. Tym razem wyprawa na Odrę wypadła nam w piątek. Być może miało to jakiś wpływ na frekwencję, jednak powtórzymy kolejny raz – kto był zainteresowany wyjazdem, zrobił wszystko, by ruszyć w trasę i zaliczyć kolejne kilometry za Chrobrym!

Z Głogowa wyruszamy z dość sporym zapasem czasowym, jednak sytuacja na autostradzie A4 (spory ruch, wypadki, korki) oraz inne okoliczności sprawiają, że pod stadion dojeżdżamy dopiero w przerwie meczu. Ostatnie osoby meldują się w sektorze gości w okolicach 70 minuty spotkania.

Płot ozdabiamy siedmioma flagami („Chrobry”, „Głogowscy Hooltaje”, „Only for Winners”, „CHWDP”, Krościenko nad Dunajcem, zgodowa ChG&SG oraz „Stilon H”) i ruszamy z dobrym dopingiem, który prowadzimy do końca spotkania. Wieszania flag nie ułatwia opolski płot, który jest umazany smarem, ale co wioska to obyczaj.

Nasza liczba tego dnia to 106 osób, w tym 27 kiboli gorzowskiego Stilonu – wielkie dzięki za wsparcie!

Zawodnicy na boisku remisują 1:1 i jeden punkt wędruje do Głogowa. Podsumowując – wyjazd jak najbardziej udany. Być może piątkowy termin miał jakieś przełożenie na frekwencję, ale teraz to nieistotne – kto nie pojechał, może żałować!

CHROBRY & STILON!

Komentarze

  • #1 Piotrek W, 30.04.2018, godz.02:07 Edytuj

    MZKS&ZKS

Dodaj komentarz

escort mersin