Poprzednie wizyty Olimpii w Głogowie

W piątek o godz. 19 zabrzmi pierwszy gwizdek sędziego w meczu Chrobrego Głogów z Olimpią Grudziądz. Przyjezdni w dalszym ciągu walczą o awans do Ekstraklasy, a obecnie do miejsca premiowanego tracą zaledwie trzy punkty. Można się więc spodziewać, że w Głogowie drużyna z Grudziądza zagra niezwykle zmotywowana. Niewykluczone też, że będzie mogła liczyć na wsparcie swoich kibiców. Jeśli fani Olimpii zawitają na WS3, będzie to ich trzecia wizyta na naszym stadionie.

Chrobry Głogów spotkał się z Olimpią Grudziądz pierwszy raz u siebie 26 września 2014 roku. Pomarańczowo-czarni walczyli wówczas o utrzymanie miejsca w gronie pierwszoligowców. Do Głogowa przyjechała 48-osobowa delegacja gości. Płot ozdobili trzema flagami.

Do Głogowa kibice Olimpii zawitali też w kolejnym sezonie. Wówczas w sektorze zameldowało się ich 43, a miało to miejsce 30 sierpnia 2015 roku. Przyjezdni ozdobili wówczas płot jedną flagą oraz transparentem związanym z przypadającą dwa dni wcześniej rocznicą śmierci „Inki”.

Na boisku pierwsze ze wspomnianych spotkań zakończyło się zwycięstwem Olimpii 2:1. W drugim meczu także było 2:1, ale już dla pomarańczowo-czarnych. Gola na wagę trzech punktów zdobył w 90. minucie Maciej Górski, a wygrana sprawiła, że Chrobry wskoczył na fotel lidera pierwszoligowej tabeli!

Jak będzie tym razem? Przyjdź i przekonaj się na własne oczy! Chrobry Głogów – Olimpia Grudziądz, godzina 19:00. Widzimy się w MŁYNIE!

Komentarze

  • #1 Megafon, 09.05.2017, godz.23:01 Edytuj

    Jebać to czy będa goście czy ich nie będzie!!! Szalik w dłoń, naoliwić gardło i widzimy się w sektorze!!!!!
  • #2 ciekawski, 09.05.2017, godz.20:17 Edytuj

    ile biletów zamówili goście?
  • #3 Mati, 09.05.2017, godz.19:52 Edytuj

    Ciekawe czy teraz się pojawią. Ich drużyna cały czas walczy o awans, więc pewnie wsparcie im się przyda. Zobaczymy

Dodaj komentarz

escort mersin