Poprzednie wizyty tyszan w Głogowie

W sobotę pomarańczowo-czarni zagrają przy Wita Stwosza z GKS-em Tychy. W Głogowie spodziewani są kibice gości, którzy prowadzą zapisy na wyjazd. Z tej okazji przypominamy wcześniejsze wizyty tyszan w naszym mieście. Chrobry Głogów mierzył się w ostatnich latach z tym rywalem dwukrotnie, jednak tyscy kibice pojawiali się na naszym stadionie także przy okazji spotkań z ich zgodowiczami.

Pomarańczowo-czarni w najnowszej historii rywalizowali z GKS-em Tychy dwukrotnie na własnym obiekcie. W sezonie 2011/2012 nasza drużyna była beniaminkiem II ligi zachodniej, natomiast tyszanie zakończyli sezon na miejscu premiowanym awansem. Spotkanie przy Wita Stwosza wypadło w środku tygodnia. Mimo to do Głogowa przyjechało 70 fanów GKS-u, których wsparło kilka osób z Cracovii.

Druga i ostatnia jak do tej pory potyczka przy WS3 miała miejsce w sezonie 2014/2015. Nasz Chrobry był wówczas beniaminkiem pierwszej ligi. Tyszanie sezon zakończyli na miejscu spadkowym, a Głogów odwiedzili w ok. 80-osobowym składzie. Tym razem nie mieli ze sobą żadnych flag, a wspierały ich delegacje z Krakowa i Wałbrzycha.

Kibice GKS-u Tychy odwiedzali też Głogów przy okazji meczów Chrobrego z ich zgodowiczami. I tak np. w październiku 2011 roku w sektorze gości pojawiło się 9 fanów GKS-u, którzy wsparli podczas derbów kibiców Górnika Wałbrzych. My w Tychach nie byliśmy, gdyż zespół rozgrywał swoje domowe mecze w Jaworznie z powodu prac nad oddanym w ubiegłym roku do użytku stadionem.

Tyszanie mobilizują się na sobotni mecz. Całkowity koszt wyjazdu wyniesie ich 80 zł (65 zł przejazd i 15 zł bilet wstępu). Do Głogowa wybierają się również kibice z Wałbrzycha. – „W przyszłą sobotę (10 września) o godzinie 17:00 nasi bracia z Tychów grają mecz wyjazdowy z Chrobrym. W tym samym terminie Górnik gra u siebie ze Ślęzą Wrocław. Jako, że prowadzimy bojkot – MAMY WOLNY TERMIN !” – czytamy na stronie fanów Górnika.

Początek meczu Chrobrego z GKS-em Tychy w sobotę o godz. 17:00. OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!

Komentarze

  • #1 mzksiak, 08.09.2016, godz.14:35 Edytuj

    Zapowiada się fajny klimatyczny meczyk więc wszyscy do młyna !
  • #2 ANFIELD, 08.09.2016, godz.13:39 Edytuj

    Pogoda na sobotę zamówiona, wszyscy szale w dłoń i na stadion! Stwórzmy super atmosferę i ponieśmy naszych do zwycięstwa!
  • #3 pomaranczowo-czarny, 08.09.2016, godz.12:52 Edytuj

    Czy gości przyjedzie 5, 10, 100, 500 czy 1000... Patrzmy na siebie! Wszyscy do sektora i dopingujemy naszych. Chłopaki złapali formę i liczę, że wygrają z Tychami!

Dodaj komentarz

escort mersin