Puchar, puchar i po pucharze…

Krótko trwała tegoroczna przygoda pomarańczowo-czarnych z Pucharem Polski. Piłkarze Chrobrego Głogów przegrali wczoraj po serii rzutów karnych z Rakowem Częstochowa i to rywale zagrają w 1/16 finału rozgrywek. Nasz zespół wyszedł na prowadzenie po bramce Ilkowa-Gołąba, ale potem dwukrotnie trafili gospodarze. W doliczonym czasie głogowianie doprowadzili do wyrównania. Dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia i potrzebny był konkurs rzutów karnych. W nich lepsi okazali się miejscowi i to oni zagrają w kolejnym etapie pucharu.

Puchar Polski to już przeszłość. Teraz pozostaje walka o jak najlepsze miejsce w lidze. Trochę szkoda, bo w 1/16 finału trafilibyśmy na zespół z najwyższej klasy rozgrywkowej i przy Wita Stwosza być może zobaczylibyśmy bardzo interesujący meczyk. Kolejne spotkanie 30 lipca w Olsztynie. WALCZYĆ CHROBRY WALCZYĆ!

Raków Częstochowa – Chrobry Głogów 2:2 (rzuty karne: 6:5)
Bramki:
0:1 – Michał Ilków-Gołąb 28′
1:1 – Dawid Kamiński 62′
2:1 – Damian Warchoł 72′
2:2 – Damian Kowalczyk 90’+

Raków: Loska – Margol, Petrasek, Cyfert, Duriska, Malinowski, Szymański (58′ Kamiński), Figiel, Mizgała, Płonka (82′ Góra), F. Kowalczyk (46′ Warchoł)

Chrobry: Janicki – Ilków-Gołąb, Michalski, Murawski, Szubertowski (77′ Hodowany), Gąsior, Bonecki, Machaj, Sędziak (60′ Kościelniak), Szczepaniak (69′ Wojciechowski), Kowalczyk

Komentarze

  • #1 mzks, 24.07.2016, godz.14:07 Edytuj

    Szkoda karnych. Nowi zawodnicy nie trafili ale pierwsze koty za płoty za nimi. Teraz musi być lepiej. CHROBRY!
  • #2 AS, 24.07.2016, godz.13:26 Edytuj

    Szkoda bo może przeszedł nam koło nosa fajny mecz ale nie ma tego złego... W Olsztynie trzeba zapunktować !

Dodaj komentarz

escort mersin