Sobota z ChG: mecz z GKS-em

Jeszcze nie macie planów na jutrzejszy wieczór? No to mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia! Jutro o godz. 19:00 rozpoczyna się mecz Chrobrego Głogów z GKS-em Bełchatów. Zapowiada się niezwykle ciekawie na boisku, ale interesująco powinno być również na trybunach. Po raz pierwszy w tym sezonie do Głogowa przyjadą kibice gości, a o tym, że mecze z przyjezdnymi są ciekawsze, nie trzeba chyba się rozpisywać.

GKS Bełchatów to spadkowicz z ekstraklasy i zespół, który był wymieniany w gronie kandydatów do awansu. Początek rozgrywek nie jest w ich wykonaniu rewelacyjny, bo po trzech meczach, mają na swoim koncie trzy punkty. Do tej pory wszystkie mecze grali u siebie, więc ciężko przewidzieć, co „Brunatni” pokażą na murawie naszego stadionu. Pewne jest jedno – nie powinno zabraknąć emocji!

Jutrzejszy mecz Chrobrego z GKS-em będzie pierwszą bezpośrednią konfrontacją w historii. Oczywiście, dobrze by było wygrać i rozpocząć boje z bełchatowianami od wygranej. Zadanie łatwe nie będzie, ale trzy punkty są w naszym zasięgu! Do tego potrzebne będzie jednak konkretne wsparcie, dlatego wszyscy przychodzimy do MŁYNA!

TYLKO CHROBRY!

Komentarze

  • #1 wietnam, 22.08.2015, godz.09:17 Edytuj

    Sa co mecz!
  • #2 Mlody99, 21.08.2015, godz.13:18 Edytuj

    A beda vlepy na tym meczu ?
  • #3 Mlody99, 21.08.2015, godz.13:17 Edytuj

    po 3 pkt !

Dodaj komentarz

escort mersin