Środa z WS3!

Już w środę pomarańczowo-czarni staną przed pierwszą obroną pozycji lidera Nice 1 Ligi. Po wygranej w Grudziądzu, nasz Chrobry spogląda na resztę ligowej stawki z góry, jednak za dwa dni trzeba dopisać do swojego konta kolejne trzy punkty! Do Głogowa przyjeżdża spadkowicz z ekstraklasy, Górnik Łęczna. Cel na środę? Zwycięstwo!

Mecz z Górnikiem to ostatni sprawdzian przy WS3 przed derbami z Miedzią Legnica (3 września). Wypada więc wygrać i pokazać, że głogowski stadion to trudny teren dla wszystkich pierwszoligowców! Pomarańczowo-czarni dobrze rozpoczęli sezon, a to sprawiło, że podopieczni Grzegorza Nicińskiego zgromadzili na swoim koncie 10 punktów. Górnicy z Łęcznej mają w dorobku o sześć mniej.

Spadkowicz z piłkarskiej elity zagrał w tym sezonie dwa mecze na wyjeździe. W Opolu poległ 0:3, natomiast później zremisował w Suwałkach. Miejmy nadzieję, że w środę bilans Górników w delegacjach nie ulegnie poprawie. Pomarańczowo-czarni są w dobrej formie i trzeba to udowodnić na murawie!

Przy gnieździe dostępne gadżety, z których zysk trafi do puli przeznaczonej na oprawę derbów z Miedzianką! Nie szczędzić grosza! Wspólnie stwórzmy wielkie święto przy WS3!

Komentarze

  • #1 Lolek, 22.08.2017, godz.11:04 Edytuj

    WSZYSCY DO MŁYNA!!!

Dodaj komentarz

escort mersin