W lipcu rozgrywki Pucharu Polski

Pod koniec lipca pomarańczowo-czarni rozpoczną rywalizację w rozgrywkach piłkarskiego Pucharu Polski. Dzięki zajęciu jedenastego miejsca w tabeli pierwszej ligi, nasza drużyna nie musi startować w rundzie wstępnej (18-19 lipca) i na swój pierwszy mecz poczeka do weekendu 25-26 lipca.

W poprzednim Pucharze Polski nasz zespół rozpoczynał od meczu z rezerwami Zagłębia Lubin w rundzie przedwstępnej. Kolejną przeszkodą był Motor Lublin, który pomarańczowo-czarni ograli 4:1. Następnym przeciwnikiem był GKS Katowice, a po wyeliminowaniu tego rywala Chrobry konfrontował swoje siły z Jagiellonią Białystok. Dopiero ta przeszkoda okazała się nie do przeskoczenia i podopieczni Ireneusza Mamrota polegli 1:3.

Rok wcześniej głogowianie rozpoczęli rywalizację także od rundy przedwstępnej, w której musieli jechać do Elbląga. Tam rozbili miejscową Olimpię 4:1. W kolejnej fazie naszym przeciwnikiem była trzecioligowa Lechia Tomaszów Mazowiecki, która okazała się lepsza wygrywając po dogrywce 2:1.

W tym roku pucharowa przygoda rozpocznie się od 1/32 finału.

Komentarze

  • #1 Marshall, 11.06.2015, godz.16:11 Edytuj

    Dobrze by było zajść gdzies dalej w tym pucharze. Skoro Błękitni mogli to dlaczego nie my? Liczę, że drużyna nie oleje PP i postara się zajść jak najdalej.

Dodaj komentarz

escort mersin