Za 3 dni jedziemy do Polkowic!

Decyzja wojewody dolnośląskiego sprawiła, że nie zobaczymy sobotniego meczu z Sandecją Nowy Sącz, a co za tym idzie, nasi zawodnicy będą sobie musieli poradzić bez wsparcia z trybun. Nie oznacza to jednak, że czeka nas sobota bez kibicowskich wrażeń! Dokładnie za trzy dni w Polkowicach zagrają nasi bracia z Gorzowa i nie może nas tam zabraknąć! Stilonowcy wiele razy wspierali nas w konkretnych liczbach – nie trzeba szukać daleko, bo 60-osobowa załoga spod znaku eSki obecna była na derbach z Miedzią Legnica. Teraz pora na konkretny rewanż!

Jak już wielokrotnie informowaliśmy, każdy ogarnia transport we własnym zakresie. Pytajcie znajomych, namawiajcie, bierzcie fury i widzimy się na zbiórce. Ta została zaplanowana na godz. 15:00 pod halą widowiskowo-sportową. Bądźcie punktualnie, bo po to została wyznaczona godzina zbiórki! Mecz w Polkowicach rozpocznie się o godz. 16:00.

CHROBRY & STILON!

Komentarze

  • #1 MZKS, 16.03.2016, godz.23:31 Edytuj

    Polkowice to rzut beretem dlatego wszyscy na wyjazd ! Wrocimy szybko to i mloda godzina bedzie i na piwko sie pojdzie jeszcze !
  • #2 Gregory, 16.03.2016, godz.21:16 Edytuj

    Brać auta i wszyscy na wyjazd ! Potem pod stadion i dopingować ChG ! Zamknięty stadion nie ograniczy naszej aktywności ! ACAB !!!
  • #3 FcD, 16.03.2016, godz.19:49 Edytuj

    WSZYSCY ZE STILONEM DO POLKOWIC ! CHG & S ! AUUU !

Dodaj komentarz

escort mersin