Zamów książkę „To my chuligani”

26 września do księgarni trafi książka pt. „To my chuligani”, w całości napisana przez jednego z kibiców Chrobrego Głogów i poświęcona ruchowi kibicowskiemu w szalonych latach 90. Informujemy również, że trwa przedsprzedaż książki. Zamów ją już dziś i miej pewność, że w dniu premiery trafi do Twoich rąk! Jak informuje autor, pozostało już tylko ok. 50 sztuk w przedsprzedaży, więc nie warto zwlekać!

Aktualizacja: Kolejne 100 sztuk w przedsprzedaży – Przedsprzedaż książki „To my chuligani”.

Wszystkie informacje na temat książki znajdziecie na To my chuligani – Facebook

Komentarze

 • #1 Kibic Śląska, 03.09.2016, godz.06:42 Edytuj

  Także czekam na premierę, pragnę jeszcze zwrócić uwagę na dwie części książki "Z Pamiętnika Galernika" które właśnie czytam, są to książki fana ŁKS-u Łódź opisujące lata 90-te. Dobra lektura to także wspomniane przez poprzedników "Jestem Kibolem", "Uwolnić Maćka"-książka kibica Legii czy trzy książki Romka Zielińskiego "Pamiętnik Kibica", "Liga Chuliganów" i "Jak pokochałem Adolfa Hitlera". Wszystkie wymienione książki dostępne są przez allegro i naprawdę warto się z nimi zapoznać jeszcze przed premierą "To My Chuligani".
 • #2 mzksik, 01.09.2016, godz.00:25 Edytuj

  Ja też jestem ciekawy co tam wyjdzie. Pewnie będzie się czytało mega szybko i wciągnie. Jestem Kibolem łyknałem na dwa razy. Ciekawe jak bedzie tutaj :D
 • #3 piastow79, 31.08.2016, godz.22:54 Edytuj

  Zapowiada się nieźle. Chętnie kupię dzieło kolegi z trybun ;)
 • #4 mlody99, 31.08.2016, godz.16:50 Edytuj

  No jestem ciekaw. Chyba na żadna ksiązke od czasów "Jestem Kibolem" tak nie czekałem :-)

Dodaj komentarz

escort mersin