16 maja mecz, który wiele wyjaśni!

Dzisiejsza wygrana Sandecji Nowy Sącz z Pogonią Siedlce sprawiła, że nowosądecka drużyna uciekła Chrobremu na trzy punkty w ligowej tabeli. Okupujący miejsce barażowe pomarańczowo-czarni zmierzą się z tym rywalem 16 maja i być może pod względem sportowym będzie to najważniejszy mecz tego sezonu. Nie pozostaje więc nic innego, jak już teraz zaprosić na ten niezwykle ważny pojedynek.

Chrobry zajmuje piętnaste miejsce i ma na swoim koncie 29 punktów. Dwa punkty więcej zgromadziła czternasta Bytovia Bytów, natomiast o trzy wyprzedza nas wspomniana wcześniej Sandecja. To właśnie ten zespół będzie rywalem głogowian w najbliższym spotkaniu przy Wita Stwosza. 16 maja obowiązkowo widzimy się na meczu, być może najważniejszym w kontekście walki o bezpieczne miejsce w tabeli.

Poza meczem z Sandecją, pomarańczowo-czarni zagrają jeszcze pięć innych spotkań. Każde z nich będzie niezwykle ważne, w każdym trzeba zagrać jak najlepiej i pokusić się o zdobycze punktowe. Pierwszy sprawdzian w sobotę 9 maja, kiedy nasz Chrobry pojedzie do Ząbek na mecz z Dolcanem. Niedługo później wspomniane starcie z Sandecją, natomiast po nim kolejny ważny mecz, w którym rywalem będzie zajmujący miejsce w strefie spadkowej tyski GKS.

Końcówka ligi zapowiada się więc niezwykle ciekawie. Przed pomarańczowo-czarni bardzo trudne zadanie, jednak wierzymy, że po ostatniej kolejce będziemy mieć powody do zadowolenia!

TYLKO CHROBRY!

Komentarze

  • #1 Paweł, 04.05.2015, godz.00:11 Edytuj

    Na Gieksie wierzyłem, teraz też bede wierzył ale panowie do cholery - zacznijcie coś grać!! Do zobaczenia 16 maja na stadionie.

Dodaj komentarz

escort mersin