Po ponad miesiącu przerwy będą kibice gości

Ponad miesiąc czasu czekaliśmy na kolejny mecz z kibicami przyjezdnych przy Wita Stwosza. Ostatnią ekipą, która zameldowała się na naszym stadionie było Zagłębie Lubin. Derbowy pojedynek miał miejsce 11 kwietnia. Kolejni goście pojawią się w sektorze już jutro podczas meczu Chrobry Głogów – Sandecja Nowy Sącz.

O tym, że mecze z kibicami gości są zdecydowanie atrakcyjniejsze – napisano już wiele. Nie będziemy się więc na ten temat rozwodzić. Napiszemy krótko: zapowiada się ciekawie, dlatego weź kolegów i spędź ten wieczór z CHROBRYM! Jak wyglądał ostatni mecz z przyjezdnymi – każdy doskonale wie. Później gościliśmy na naszym terenie GKS Katowice, jednak GieKSiarze objęci byli zakazem wyjazdowym i klatka była pusta. Jutro ulegnie to zmianie, więc nawet jeśli nie będzie zbyt ciekawie na boisku, trybuny powinny trochę nadrobić. Podsumowując: Sączersi pojawią się w sektorze gości, Ty przyjdź do SEKTORA Y i wszyscy będą zadowoleni!

Jak doskonale wiadomo, 23 maja gramy z Arką. Bez publiczności. Nie będzie więc nie tylko kibiców gości, ale i gospodarzy. Stadion będzie tego dnia pusty. Trzeba będzie czekać do 6 czerwca. Wtedy kolejne derby i ostatni mecz sezonu. Przyjedzie Miedź Legnica. Będzie ciekawie, więc zapraszamy już dziś!

Najpierw jednak Sandecja, dlatego jutro wszyscy do MŁYNA!

Komentarze

  • #1 max85, 16.05.2015, godz.05:02 Edytuj

    Dawid przeniesiony mój wcześniejszy kom do tematu o Flocie :-) pozdro TCHG !
  • #2 max85, 15.05.2015, godz.15:51 Edytuj

    Do M . Dobrze by było ale z kad pieniądze na to ? Tychy mają sponsora zewnętrznego wiec ich stać.

Dodaj komentarz

escort mersin