Dolcan Ząbki – Chrobry Głogów 0:2

Pomarańczowo-czarni wreszcie wygrywają! Nasz zespół wywalczył cenny komplet punktów w podwarszawskich Ząbkach, wygrywając swój mecz 2:0. Bramki dla Chrobrego zdobywali Stepan Hirśkyj oraz Wołodymyr Hudyma. Dzięki temu zwycięstwu nasz zespół zrównał się punktami z Sandecją Nowy Sącz, z którą zmierzy się 16 maja w Głogowie.

Piłkarze Chrobrego mieli w Ząbkach więcej okazji do zdobycia bramki, jednak strzał Damiana Piotrowskiego z pustej bramki wybił obrońca Dolcanu, natomiast Michał Bednarski przegrał pojedynek jeden na jeden z golkiperem gospodarzy. Najważniejsze są jednak trzy punkty, które zapewniły nam bramki ukraińskich pomocników. Warto też wspomnieć, że sobotni mecz zakończył się trzema czerwonymi kartkami. Dwie z nich zobaczyli gospodarze, natomiast jedną Krzysztof Ziemniak. Dla obrońcy pomarańczo-czarnych była to trzecia taka kara w obecnej rundzie! Walczyć Chrobry walczyć! 😉 Ponadto w 51. minucie nasz bramkarz Sławomir Janicki wybronił rzut karny i z całą pewnością można to uznać za kluczowy moment tego spotkania.

Wielkie brawa dla całego zespołu! Cenne trzy punkty wracają do Głogowa, jednak to nie koniec, bo walka trwa dalej! 16 maja do naszego miasta przyjeżdża Sandecja Nowy Sącz i cel na ten mecz może być tylko jeden – ZWYCIĘSTWO!

Komentarze

 • #1 Kazek, 11.05.2015, godz.17:47 Edytuj

  Wisni, jesli coś bierzesz to odstaw połowę...
 • #2 Wisni, 10.05.2015, godz.20:50 Edytuj

  Na Mazowszu rządzi Chrobry...:D.. Już niedługo dzieci w stolicy będą mieli na piersi nie L tylko ChG :)
 • #3 rafallica, 10.05.2015, godz.11:33 Edytuj

  Chrobry - Sandecja 4-1
 • #4 max85, 10.05.2015, godz.09:23 Edytuj

  Brawo Piłkarze ! Cenne 3 pkt wywiezione z trudnego terenu. Oby tak dalej ! TYLKO CHROBRY !

Dodaj komentarz

escort mersin