Zbiórka żywności dla Polaków na Kresach

Stowarzyszenie Patriotyczny Głogów zaprasza do wsparcia corocznej akcji Rodacy-Bohaterom. Do końca grudnia zbierane będą produkty długoterminowe, które w formie bożonarodzeniowych paczek trafią do polskich kombatantów mieszkających na Kresach. Serdecznie zachęcamy do pomocy rodakom. Poniżej wszystkie szczegóły dotyczące akcji.

Informacja z facebookowego profilu Stowarzyszenia Patriotyczny Głogów:

Akcja RODACY-BOHATEROM 2016. Zaczynamy!

Bożonarodzeniowa paczka dla POLSKIEGO KOMBATANTA!
Stowarzyszenie Patriotyczny Głogów po raz kolejny zaprasza do wsparcia corocznej akcji RODACY-BOHATEROM, czyli zbiórka żywności na Bożonarodzeniową paczkę dla Polskiego Kombatanta na kresach.

Tradycyjnie zbieramy żywność o długoterminowej dacie ważności, która następnie w formie paczki Bożonarodzeniowej zostanie przekazana Polskim Kombatantom m.in. z AK, NSZ, WiN mieszkającymi na Ukrainie, Litwie i Białorusi. Przygotowujemy Paczkę Świąteczną na podstawie poniższych artykułów: kawa rozpuszczalna, mielona, herbata, kakao, olej, makaron, cukier, owoce w puszce, warzywa w puszce, ciastka, czekolada, konserwa mięsna lub rybna, mąka, ryż, kasza, oraz najważniejszy element KARTKA ŚWIĄTECZNA Z ŻYCZENIAMI!

Dla wszystkich, którzy chcą pomóc, podajemy nr telefonu: 690-499-656. Zadzwoń! A my przyjedziemy w dogodnym dla ciebie terminie nawet po jeden produkt!

Żywność można także przekazać osobiście w siedzibie Stowarzyszenia Patriotyczny Głogów na ul. Budowlanych 33 (dawna siedziba Ruchu), I pietro, pokój nr 6 – w każdą środę od godziny 18:00 do 19:00

AKCJA POTRWA DO KOŃCA GRUDNIA!

Komentarze

  • #1 Patriota, 06.12.2016, godz.10:30 Edytuj

    Bardzo fajna inicjatywa, co roku również coś przynoszę.
  • #2 fanatyk72, 05.12.2016, godz.01:03 Edytuj

    Pomagać trzeba! Sam co roku coś dorzucam od siebie! ;)

Dodaj komentarz

escort mersin