05.10: CHROBRY – Moto-Jelcz Oława!

Już w najbliższy piątek piłkarze Chrobrego rozegrają drugi mecz przy sztucznym oświetleniu. Tym razem rywalem naszego zespołu będzie Moto-Jelcz Oława, beniaminek i jedna z czterech dolnośląskich ekip w naszej lidze. Początek meczu o godzinie 19, obecność obowiązkowa!

Spotkanie Chrobrego z MJO zapowiadało się jako jedno z najciekawszych w rundzie jesiennej przy Wita Stwosza, jednak na oławskich kibiców nałożony został trzymeczowy zakaz wyjazdowy. Ostatni z tych trzech wyjazdów przypadł im akurat do Głogowa. Wielka szkoda, bo fani z Oławy jeżdżą za swoją drużyną wszędzie, a Głogów jest jednym z najbliższych przystanków na ich mapie wyjazdowej. Mimo zakazu dla przyjezdnych, musimy potraktować ten mecz poważnie i licznie wesprzeć dopingiem nasz zespół. Piłkarze Ireneusza Mamrota potrzebują naszego wsparcia, dlatego wspomóżmy ich dopingiem i poprowadźmy po ważne trzy punkty!

Początek meczu w piąte 5 października o godzinie 19. W najbliższym tygodniu pojawi się jeszcze kilka newsów dotyczących tego spotkania, ale już teraz namawiajcie znajomych i pokażmy, że Chrobry to dla nas priorytetowa sprawa!

Poniżej znajduje się grafika reklamująca to spotkanie. O tym meczu ma wiedzieć każdy, także do roboty! 😉

Reklama meczu CHROBRY – Moto-Jelcz Oława