Prezentacje

Po raz pierwszy miała miejsce 11 marca 2007 roku. Od tego czasu, przed każdą rundą wiosenną, w hali widowiskowo-sportowej im. Ryszarda Matuszaka w Głogowie, wszyscy zawodnicy reprezentujący pomarańczowo-czarne barwy, prezentują się licznie zgromadzonej publiczności. Wydarzenie stało się już tradycją i mocno wpisało się w kalendarz głogowskich wydarzeń sportowych i kibicowskich.

Prezentacja wszystkich drużyn, w obecności tysięcy kibiców, głośnego dopingu i fantastycznej atmosfery, była czymś zupełnie nowym w naszym mieście. Zresztą, podobnym wydarzeniem nie mogły się pochwalić nawet zdecydowanie bardziej znane i renomowane kluby w Polsce. Warto również dodać, że w momencie pierwszych prezentacji drużyn, Chrobry Głogów występował na czwartym poziomie rozgrywkowym, co tylko potęgowało zachwyty i pozytywne opinie na temat wydarzenia. Każda kolejna prezentacja wypadała coraz lepiej i stała na coraz wyższym poziomie. Każda z nich zawierała w swoim programie, poza przedstawieniem wszystkich zawodników reprezentujących pomarańczowo-czarne barwy, mecze pokazowe, występy cheerleaderek, rozmaite pokazy czy nawet koncerty. Poza mieszkańcami miasta i osobami związanymi z głogowskim klubem, prezentacje przyciągały też znane osobistości. Na debiutanckiej (2007) prezentacji pojawił się np. wiceminister sportu Radosław Parda, natomiast w kolejnych latach gościliśmy m.in. Andrzeja Szarmacha czy Mateusza Borka wraz z telewizją Polsat, która wyemitowała później materiał z tego wydarzenia.

Każda prezentacja, to pełna hala, głośny i żywiołowy doping, oprawy i niezapomniane przeżycia. Jest to nie tylko doskonała okazja do zobaczenia wszystkich zawodników Chrobrego w jednym miejscu, ale także doskonałe przetarcie przed ligową wiosną. Z roku na rok ustanawiany zostaje nowy rekord pod względem liczby zaprezentowanych zawodników. Najmłodsi adepci piłki nożnej, nieco starsi zawodnicy czy wreszcie piłkarze pierwszej drużyny – wszyscy z nich wychodzą na parkiet i są przedstawiani licznie zgromadzonej publiczności. To z pewnością wielkie przeżycie, przede wszystkim dla tych najmłodszych. Śmiało można założyć, że odbywająca się w lutym/marcu prezentacja, to jeden z najbardziej wyczekiwanych momentów w roku przez najmłodszych piłkarzy grających z herbem Chrobrego.

escort mersin