10 lat zgody…

Jak skrupulatnie wyliczyli starsi kibice obu drużyn, w tym roku przypada 10-lecie zgody pomiędzy Chrobrym Głogów a KKS-em Kalisz. Z tej właśnie okazji fani z Kalisza wydali specjalne szale, upamiętniające okrągłą rocznicę naszej przyjaźni. Część z nich trafiła do nas i, wraz z pozostałymi gadżetami klubowymi, będzie rozprowadzana podczas najbliższego meczu w Głogowie (środa, godz. 17:00). Ilość ograniczona.

Zdjęcie szalu TUTAJ.

Jednocześnie informujemy, że niedługo swoją działalność rozpocznie oficjalna witryna nowo powstałego KKS-u 1925 Kalisz – www.kkskalisz.pl. Klub, który zaczyna od zera, w dalszym ciągu jest w fazie budowy. Wszystko jest na dobrej drodze, a świadczy o tym choćby powołanie tzw. „KLUBU 100”, którego celem jest zrzeszenie kilkudziesięciu osób, chcących w mniejszym lub większym stopniu finansowo wspomagać KKS. Inauguracyjne spotkanie zakończyło się sporym sukcesem, bowiem pojawiło się na nim szerokie grono ludzi deklarujących pomoc – nie tylko prywatnie. Optymizmem napawa także przychylność władz miasta. Nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć wielu powodów do radości…

A co z Prosną? Przegrywa mecz za meczem, przez co zamyka IV-ligową tabelę. Szanse na pozostanie w tym groznie są więcej niż znikome.