11. turniej kibiców za nami! (foto)

Sobota to był dzień pełen wrażeń. Oprócz sparingu pomiędzy Chrobrym i Stilonem, na hali widowiskowo-sportowej odbył się jedenasty turniej kibiców ChG. Do walki stanęło trzynaście drużyn, w tym dwie złożone z fanatyków gorzowskiego Stilonu. Współorganizatorem turnieju był Chrobry Głogów S.A.

Trzynaście drużyn zostało podzielonych na dwie grupy (w jednej 6, a w drugiej 7 zespołów), a każdy mecz trwał 7 minut. Z każdej z grup awans uzyskiwały dwa najlepsze zespoły, które stawały do walki o wielki finał.

Zwycięzcą sobotnich zmagań okazał się zespół Stilon Kwadrat. Drugie miejsce przypadło Fanatykom z Armii Krajowej, natomiast trzecie i czwarte padło łupem ekipy Stilon (ŚŻK) oraz FC Ostaszów. Oprócz tych czterech ekip, w rywalizacji udział brały następujące zespoły: Ultras Chrobry, Szwadrony Śmierci, Rycerze Chrobrego, Ekipa Słonecznika, Kopernik, Niedziałka, Śródmieście, a także fancluby z Białołęki i Dobrzejowic.

Tradycyjnie po zakończeniu boiskowych zmagań, przyznano również wyróżnienia indywidualne. I tak najlepszym strzelcem turnieju został zawodnik Śródmieścia, a technikiem reprezentant Szwadronów Śmierci :icon_wink: Dwie pozostałe nagrody otrzymali przedstawiciele Stilonu. Bramkarzem turnieju został zawodnik Stilon (ŚŻK), natomiast najlepszym zawodnikiem gracz Stilon Kwadrat.

Na koniec składamy podziękowania za pomoc w organizacji turnieju Wojciechowi Zubowskiemu, sklepom Intermarche i Radosport, hurtowni piw i napojów Mazur oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji turnieju kibiców ChG oraz gościny Stilonowców! Sobotnia impreza była najliczniejszą tego typu organizowaną przez nas, dlatego wielkie dzięki za pomoc!