Relacja: Nieciecza – Chrobry Głogów

23 kibiców Chrobrego stawiło się na ostatnim wyjeździe przed przerwą zimową. Celem naszej ostatniej w tym roku wyprawy na mecz pomarańczowo-czarnych była zamieszkiwana przez ok. 750 osób Nieciecza. Niestety, zespół nie wywalczył w meczu z liderem ani jednego punktu i nasz dorobek punktowy nie uległ zmianie.

Do Niecieczy każdy kombinował transport we własnym zakresie. Ostatecznie małopolską wieś odwiedza 23 fanatyków Chrobrego. Nie wszyscy wchodzą na stadion, dlatego w sektorze nie udało się zameldować w komplecie. W pierwszej połowie zaznaczamy swoją obecność przyśpiewką „Jeździmy wszędzie tam…”, natomiast po meczu oznajmiamy, że jesteśmy z drużyną na dobre i złe. Porażka 0:3 chyba nie zrobiła na nikim szczególnego wrażenia, bo gospodarze byli zdecydowanym faworytem meczu. Szacunek dla wszystkich obecnych, na wyjazdowy szlak wracamy za kilka miesięcy!