Akcja Rodacy-Bohaterom: ok. 1,4 tony żywności!

Bożonarodzeniowa akcja zbierania darów żywnościowych dla polskich Kombatantów na Kresach zakończona olbrzymim sukcesem! W Głogowie udało się zebrać ok. 1,4 tony żywności długoterminowej, która w formie świątecznych paczek trafiła do Kombatantów żyjących na Ukrainie, Litwie i Białorusi. Dla porównania dodajmy, że podczas wielkanocnej akcji udało się zebrać ok. 800 kilogramów żywności.

W Głogowie, do charytatywnej akcji organizowanej przez Stowarzyszenie ODRA-NIEMEN, włączyli się twórcy akcji Godzina dla Polski, a także Stowarzyszenie Sympatyków Chrobrego Głogów oraz Chrobry Głogów S.A. Żywność długoterminowa zbierana była m.in. przed spotkaniami z Górnikiem Polkowice i Polonią Bytom, a każdy kto przyniósł produkty długoterminowe, otrzymywał w zamian wybrany klubowy upominek.

Ostatecznie udało się zebrać ok. 1,4 tony żywności, co jest świetnym wynikiem. Z tego miejsca pragniemy podziękować wszystkim tym, którzy przyczynili się do uzyskania takiego wyniku. Z zebranych produktów, udało się utworzyć 100 paczek, które zostały osobiście dostarczone do polskich Kombatantów. Opis oraz zdjęcia z wyjazdu niebawem na naszej stronie.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć galerię zdjęciową z akcji Rodacy-Bohaterom

escort mersin