Akcja RODACY-BOHATEROM: piątek od godz. 16!

Stowarzyszenie Patriotyczny Głogów, wraz ze Stowarzyszeniem Sympatyków Chrobrego Głogów, zaprasza do kolejnej akcji Rodacy-Bohaterom. Organizujemy zbiórkę żywności o długoterminowej dacie ważności, która później w formie paczek bożonarodzeniowych będzie rozdawana polskim Kombatantom z Ukrainy, Białorusi i Litwy. To już czwarta tego typu akcja przeprowadzona w Głogowie. Do każdej bardzo aktywnie włączali się kibice Chrobrego.

Cała akcję tak naprawdę rozpoczęliśmy już 15 listopada, przed wyjazdem kibiców Chrobrego do Legnicy.
Kolejną dużą zbiórkę planujemy już w najbliższy piątek 28 listopada, przed meczem Chrobrego Głogów z Flotą Świnoujście. Czekamy na Was od godziny 16:00, przed głównym wejściem na stadion.

Zbieramy: CUKIER, KONSERWY MIĘSNE LUB RYBNE, RYŻ, KASZA, HERBATA, KAKAO, SŁODKI DROBIAZG (baton), MAKARON, WARZYWA W PUSZCE, OWOCE W PUSZCE, CZEKOLADA, OLEJ DUŻY 1L, CIASTA, CUKIERKI, KAWA SYPANA, KAWA ROZPUSZCZALNA, i najważniejszy element KARTKA ŚWIĄTECZNA Z ŻYCZENIAMI!

Oczywiście akcja nie kończy się w piątek. Zbiórka żywności będzie trwała do końca grudnia. Jak pomóc? Wystarczy zakupić żywność z listy i przynieś ją w piętek na stadion Chrobrego, lub… do końca grudnia zadzwonić pod numer 690499656, a My przyjedziemy nawet po jeden produkt z listy!!!

DAR OD NAS TO ZNAK PAMIĘCI DLA TYCH KTÓRZY POZOSTALI NA KRESACH!

escort mersin