Barwy, vlepki, zapisy na Sosnowiec

W przerwie dzisiejszego meczu z Górnikiem Wałbrzych rozpoczną się zapisy na sobotni wyjazd do Sosnowca. Ponadto dostępne są vlepki przedstawiające oprawy chłopaków z grupy Ultras Chrobry. Przypominamy również o tym, że na derby idziemy w pomarańczowych barwach!

Do Sosnowca jedziemy w sobotę 26 kwietnia. Mecz z jednym z naszych głównych rywali w walce o awans rozpocznie się o godz. 18. Zbiórka planowana jest na godzinę 12.30 pod halą widowiskowo-sportową. Zapisy rozpoczną się w przerwie meczu, przy gnieździe w sektorze Y i będą kontynuowane w czwartek w sklepie „Stokrotka” (godz. 16-21). Koszt całego wyjazdu, w tym bilet wstępu, to 60 złotych.

Cały czas dostępne są również vlepy z oprawami Ultras Chrobry. Zachęcamy do nabywania ich. W komplecie znajduje się 5 wzorów/opraw. Kliknij tutaj i zobacz vlepki z oprawami Ultras Chrobry

Przypominamy również o puszkach, które znajdziecie po wejściu na stadion. Jeśli chcecie, aby w przyszłości pojawiały się podobne oprawy na meczach CHRORBEGO, warto zatrzymać się przy nich na kilka sekund. Każde wsparcie jest na wagę złota!

I na koniec. Na mecz wszyscy przychodzimy w barwach. Koszulka, bluza, szalik – sektor Y ma być pomarańczowy! Mecz z Górnikiem zapowiada się naprawdę ciekawie, dlatego wszyscy spotykamy się w młynie i wspieramy nasz zespół w walce o awans na zaplecze ekstraklasy.

TYLKO CHROBRY!

escort mersin