Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Chrobry Głogów 1:2 (1:0)

Pomarańczowo-czarni wygrali na wyjeździe z Termalicą 2:1. Bramki dla Chrobrego strzelali Borecki w 65 minucie oraz Kowalczyk w 82 minucie, bramkę dla gospodarzy strzelił w 37 minucie Artem Putiwcew.  jest to kolejne piękne zwycięstwo Chrobrego, kolejny raz piłkarze pokazali walkę do końca. Brawo Chrobry!!

TERMALICA NIECIECZA – CHROBRY GŁOGÓW 1:2 (1:0)

1:0 Putiwcew 37′

1:1 Borecki 65′

1:2 Kowalczyk 82′

Termalica: Dariusz Trela – Dawid Szymonowicz, Przemysław Szarek, Artem Putiwcew, Rafał Grzelak – Roman Gergel, Mateusz Kupczak, Vlastimir Jovanović (82’Jacek Kiełb), Samuel Štefánik (70′ Florin Purece), Michał Skóraś – Vladislavs Gutkovskis (72′ Patrik Mišák).

Chrobry: Mateusz Abramowicz – Michał Ilków-Gołąb, Przemysław Stolc, Michał Michalec, Jarosław Ratajczak – Bartosz Machaj (53′ Serhij Napołow), Michał Pawlik, Robert Mandrysz (7′ Łukasz Zejdler), Michał Borecki, Rafał Maćkowski (74′ Szymon Nowicki) – Damian Kowalczyk.

Żółte kartki: Purece – Ratajczak, Zejdler.

Sędzia: Robert Marciniak (Kraków).