Cenny punkt rezerw

Kolejny punkt do swojego dorobku ligowego dołożyły rezerwy Chrobrego Głogów. W dzisiejszym pojedynku zremisowali z GKS Kobierzyce 2:2 (2:1). Nasz zespół dwukrotnie wychodził na prowadzenie, najpierw po bramce Sebastiana Szali, a później po pięknym trafieniu Pawła Woźniaka. Jedną z bramek dla drużyny z Kobierzyc zdobył testowany niegdyś w Chrobrym Daniel Sygnatowicz.

Przedpołudniowe spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze. W 15 minucie dobre podanie przed polem karnym otrzymał Sebastian Szala i mocnym strzałem posłał piłkę od słupka do siatki gości. Niestety kolejny raz nasz zespół po zdobyciu gola wykazał się brakiem koncentracji. Dwie minuty później po zagraniu z głębi pola napastnik Kobierzyc znalazł się w sytuacji sam na sam i nie dał żadnych szans Łukaszowi Stepokurze. Chrobry nie rezygnował jednak ze zdobycia kolejnej bramki. W 37 minucie ze skrzydła w pole karne wbiegł z piłką Michał Kononowicz i odegrał ją do nadbiegającego Pawła Woźniaka. Ten potężnym i precyzyjnym strzałem posłał ją pod poprzeczkę bramki, uzyskując dla rezerw ponowne prowadzenie.

Po przerwie obraz gry nie ulegał zmianie. Obie drużyny próbowały stwarzać groźne sytuacje, ale żadna ze stron nie była w stanie zdominować rywala. W 57 minucie przed świetną szansą stanął GKS, ale strzał jednego z zawodników tym razem zatrzymał się na słupku naszej bramki. Cztery minuty później po przeciwnej stronie boiska w słupek trafił Patryk Kozłowski. Następnie szansę miał jeszcze Karol Janik, ale futbolówkę posłał nad poprzeczką. Wynik meczu ustalono w 69 minucie. Rajdem popisał się niegdyś testowany w Chrobrym Daniel Sygnatowicz, który minął kilku zawodników i mimo rozpaczliwej interwencji Łukasza Stepokury uzyskał wyrównanie. W końcówce meczu przed doskonałą okazją stanął jeszcze Arkadiusz Waszkowiak, ale w sytuacji sam na sam przegrał rywalizację z bramkarzem rywala.

IV liga – niedziela, 07.11.2010, godz. 11:00
Chrobry II Głogów – GKS Kobierzyce 2:2 (2:1)